CAD 2D – ROZWIĄZANIE DLA ELEKTRYKA

Eksperci z różnorodnych dziedzin potrzebują funkcjonalnych narzędzi, które skutecznie oraz sprawnie wesprą ich w codziennych obowiązkach. Wiąże się to również z branżą elektryczną, w której szczególną rolę odgrywają projekty instalacji elektrycznych dla przemysłu i budownictwa. Profesjonalny CAD 2D umożliwi realizację unikalnych i fachowych projektów.

Jaki program do projektowania instalacji elektrycznych wybrać?

Jednym z najbardziej innowacyjnych oprogramowań jest GstarCAD przeznaczony do projektowania 2D/3D. Charakteryzuje się intuicyjnością, wysoką wydajnością oraz współpracą z nakładkami branżowymi, które znaczne ułatwiają i ulepszają procesy projektowe w dowolnej specjalizacji. Ponadto program umożliwia skuteczną pracę z formatami plików DWG/DXF.

Dlaczego GstarCAD to odpowiedni CAD 2D dla elektryka? Narzędzie ma rozszerzone możliwości, dzięki wyposażonym w dodatkowe biblioteki oraz funkcje nakładkom branżowym, które uefektywniają pracę specjalistów. Program do projektowania instalacji elektrycznych GstarCAD, za pomocą nakładki CADprofi Electrical, umożliwi tworzenie najbardziej profesjonalnych projektów.

Nakładka CADprofi Electrical – czym się wyróżnia?

Rozwiązanie jest wyposażone w wygodny edytor schematów i pozwala na projektowanie na rzutach architektonicznych oraz daje możliwość tworzenia modeli 3D dla poszczególnych typów instalacji. Inwestując w program do projektowania instalacji elektrycznych, jakim jest GstarCAD, dzięki CADprofi Electrical praca projektanta staje się znacznie efektywniejsza.

Ponadto narzędzie dostarcza kilka tysięcy symboli z najbardziej aktualnych norm elektrycznych, rozdzielnice, oprawy oświetleniowe, a nawet system tworzenia przewodów oraz kanałów kablowych i korytek. Szczególnie przydatnymi funkcjami CADprofi są system automatycznego numerowania obwodów elektrycznych oraz tworzenie zestawień z opcją wydruku lub eksportu do różnych formatów.

Zgodność tworzonych rysunków z formatem DWG pozwala na szybką wymianę projektów pomiędzy specjalistami, niezależnie czy projektują oni przy pomocy nakładki czy bez niej. Wszystkie te funkcje wpływają na precyzyjny projekt instalacji elektrycznych oraz ułatwiają pracę każdej osoby, biorącej udział w procesie projektowania.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*