Dlaczego warto posiadać etui na telefon?

Nowy smartfon to znaczny koszt. Kupując takie urządzenie często wydajemy nawet do kilku tysięcy złotych. Szkoda byłoby, żeby po niedługim czasie użytkowania nowego urządzenia uległo ono uszkodzeniom. Aby tego uniknąć powinniśmy posiadać etui na telefon, którego koszt jest bardzo niewielki. Pomoże nam ono natomiast uniknąć bardzo drogich napraw, gdyby doszło do zniszczeń takich jak rozbicie wyświetlacza. Wobec tego zdecydowanie poleca się, by wyposażyć się w taki pokrowiec jak najszybciej.

Etui dzielą się na wersję ochraniającą głównie tył i boki urządzenia, a także całość telefonu. Ten pierwszy typ daje nam większą swobodę użytkowania, ponieważ nie musimy za każdym razem otwierać przedniej klapki, by skorzystać z funkcji smartfona. Jednak posiadając takie etui na telefon bardzo mocno zaleca się, by wyposażyć go również w szkło hartowane, przyklejane na ekran. Pozostaje on bowiem jedyną niechronioną częścią urządzenia, wobec tego w razie upadku może być narażony na rozbicie. Szkło hartowane znacznie to ryzyko zmniejszy.

Drugi typ to etui pełne, które zakrywa urządzenie w całości. Dzięki niemu nie musimy posiadać szkła hartowanego, choć wciąż warto rozważyć zakup folii ochronnej, by ekran nie ulegał niewielkim zarysowaniom. Upadek urządzenia nawet z wysokości półtora metra nie będzie stanowił istotnego zagrożenia. Pełne etui na telefon https://etuitelefon.pl/ posiada otwory pozwalające na podłączanie ładowarki oraz słuchawek, bez konieczności jego otwierania, co zwiększa wygodę. Na tylnej ściany znajduje się również para otworów, która umożliwia korzystanie z aparatu fotograficznego oraz czytnika linii papilarnych.